mogno vse

Протистояти зневірі

sugonyako

 
В Україні йде демонстрація її неспроможності самостійно справитися з внутрішніми проблемами. Її демонстрантами є ті, хто реально володіє і представляє державну владу, тягнучи у владу протези зі всіх кінців світу. Зневіру у власну силу Українського народу демонструють євроінтегратори та прикрита і прихована п’ята колона москофілів. Хоча є люди в країні, які мають силу вірити в Україну, в Український народ, дістаючи її з віри в Господа Ісуса Христа.


Зневіру цю напускає ворог роду людського. Проймаюче ясно про це сказав на початку VI-ї омілії Св. Грігорій Палома. Постуючі знають, що сьогодні, в другу неділю Великого поста, Православна Церква якраз згадує цю богоносну людину, яка захистила в ХIV столітті православіє в духовно-інтелектуальній борні з прибічниками плотської науки, як основи богопізнання. Ось цей текст:

«Духовний і началозлобний змій вельми умілий і вельми хитрий у злі – краще сказати б,– вельми досвідчений. Одними способами він вміє сковувати благе бажання і ділання наше; а якби не зміг перешкодити початку цього, інші придумує хитрощі, якими нейтралізує здійснення цього; а якби не міг зруйнувати здійснення цього десь на середині дороги, знову ж таки він знає інші хитрощі і інші способи, якими і зроблену справу зводить нанівець, і більше того, приводить до падіння тих, які бувають не достатньо уважні до діла. І в першу чергу він малює нам велику трудність ділання і важкість досягнення, а відтак наводить на нас недбальство і відчай, як на тих, що прагнуть неможливого і надмірно трудного, і через це, безумовно, не здатних здійснити свої наміри; крім того, він навіює подвижникам і зневіру стосовно обітованих Богом нагород».

Бажаю всім постуючим стяжати духовних і інтелектуальних сил протистояти зневірі.

Олександр Сугоняко, facebook.comКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минулої доби найбільш напруженою була ситуація у районі Жолобка на Луганщині та на Маріупольському напрямку. Ворог намагався відновити бойові дії у районі Бахмутської траси

подробнее

Опрос

За кого Вы проголосуете, еси во второй тур выборов выйдут:

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.