Суд зобов’язав НАБУ відкрити черговий випадок топ-корупції Охендовського
- Подробиці
- Опубліковано 28.12.2016 13:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1614
Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив нардеп Віталій Купрій: «Сьогодні отримав чергову ухвалу слідчого судді про зобов'язання детективів НАБУ розслідувати черговий випадок топ-корупції в Україні. Цією ухвалою фактично визнається протиправною бездіяльність директора цього антикорупційного органу Артема Ситника, який не хоче (або боїться) боротись з корупцією.
Нагадаю, що декілька днів тому я звернувся до директора НАБУ Артема Ситника із заявою про злочин голови ЦВК Михайла Охендовського, який в 2014 році протиправно, в порушення рішення суду, зареєстрував Олександра Онищенка кандидатом в народні депутати. Тобто Охендовський вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою) і має бути притягнутий до кримінальної відповідальності.
Проте, не зважаючи на 100% докази незаконності реєстрації кандидата, який до виборчої кампанії практично не проживав на території України (що є порушенням виборчого законодавства), пан Ситник відмовився виконати вимоги 214 статті Кримінального процесуального кодексу - реєстрації злочину і початку досудового слідства впродовж 24 годин. І зрозуміло чому.
Адже якщо розслідувати саме по 364 статті - зловживання владою, то тоді треба паралельно розслідувати і заяву Онищенка про те, що він сплатив президенту Порошенко хабар у розмірі 6 млн. доларів через такого собі Давіда Жванію. І тут краще НАБУ не висовуватись, щоб по шапці від Адміністрації не отримали. Або заводити рака за камінь, розслідуючи безперспективні справи «чорної бухгалтерії» ПР.
Мені ж все рівно з якого боку у них капелюх. Тому я через суд добився відкриття кримінального провадження, яке у ніякому разі не можна закрити без допиту Порошенка.
Ну що ж, почекаю, коли почнуться слідчі дії. Сподіваюсь, що на сайті НАБУ скоро будуть анонсовані допити головних корупціонерів країни. Можна навіть по скайпу, як це зараз стало модно», - пише Віталій Купрій.
Михайло Охендовський. Фото УНІАН
Також з цієї категорії...

На юг Луганщины двинулась колонна...
7 сент. 2014 г.

За время перемирия российские военные...
9 окт. 2014 г.

Повсеместное жульничество
29 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

Евросуд по правам человека разрешил...
8 февр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.

«За антивоєнну позицію російські окупанти...
6 июл. 2025 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі