Банкова мститься Саакашвілі за вчорашній Марш за імпічмент
- Подробиці
- Опубліковано 04.12.2017 21:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1383
Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук лідер Руху Нових Сил Михайло Саакашвілі: «Пряма «отвєтка» ОПГ з Банкової на вчорашній Марш.
Генпрокуратура порушила провадження стосовно Центра Бендукідзе, який очолює Володимир Федорин, і співзасновником якого є я, по шпигунській статті «Причетність до передачі інформації представникам іноземних держав», з прямим завданням від прокурора (я юрист з тридцятирічним стажем і вперше бачу таке на папері) - зібрати на нас «компрометуючі матеріали». Цирк ситуації в тому, що однією з головних функцій Центру і є популяризація України по всьому світу і передача інформації українцям та іноземцям. Бідний Каха Бендукідзе перевертається в могилі і передає привіт Порошенкові.
З ранку затримали двох працівників офісу: Назара і Севера. Северіон Дангадзе, один з координаторів Київської області, поміщений у СІЗО (хоч у нього і грузинське прізвище, він на 100% українець). Зараз йде обшук квартири керівника нашої Бориспільської організації Руху Нових Сил Ярослава Сарафенюка.
Порошенко все ближче підбирається до мене. Гей ви там, в Печерському трикутнику, невже досвід попередників вас нічому не навчив? У будь-якому випадку, моєї спини, що втікає, або переляканого обличчя, ви точно не побачите.
Путіна я не боявся, а бариг тим більше», - пише Михайло Саакашвілі.
Фото Укрінформ
Також з цієї категорії...

Краса слова у «Ворожбі вітру»
19 июн. 2011 г.

Наперсточники из «Метинвеста» готовят сдачу...
2 дек. 2015 г.

У Києві викрили злочинну «схему»...
15 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі