​Влада знайшла вірний спосіб поховати справу вбивства Гандзюк

По-перше, тільки пообіцяв, а не подав у відставку (сьогодні у ВР генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що подає у відставку – ред.). По-друге, ще потрібно знайти голоси у ВР (Верховна Рада своїм голосуванням не підтримала цю заяву генпрокурора – ред.), бо саме ВР надає згоду на звільнення з посади Президентом України Генерального прокурора(ст. 85 Конституції України).


А тепер по справі Гандзюк.

Генпрокурор ухвалив рішення передати провадження у справі вбивства Катерини Гандзюк від поліції до СБУ.

Я нагадаю, що провадження було два ще з серпня - в СБУ та в поліції. Тепер їх об’єднають.

Це вірний спосіб поховати справу, але красиво і з музикою.

У Кримінальному процесуальному кодексі ст. 216 встановлює правила підслідності. Є вичерпний перелік злочинів, які може розслідувати СБУ, 115-ї (умисне вбивство) там немає.

Це означає, що через порушення вимог ст. 216 КПК зібрані у справі докази можуть бути визнані судом недопустимими. І тоді буде легко сказати, що це «суди винуваті, відпускають злочинців на свободу».

Якщо цим вбивством займатиметься СБУ, тоді нам скоро це подадуть як «руку кремля», а прізвище замовника надто відоме, аби його називати. Щоб виправдати причетність СБУ до розслідування, це мусить бути не просто замовне вбивство через, скажімо, те, що Катерина активно заважала комусь з наших незаконно освоювати кошти чи зловживати повноваженнями, а спецоперація ворожої держави по дестабілізації ситуації в Україні. За такої легенди не треба буде викривати вітчизняних впливових замовників.

Легким рухом руки, тобто підписом Генпрокурора, лавина критики на адресу поліції та прокуратури переходить на СБУ. А репутація СБУ після «воскресіння Бабченка» стерпить все.

Anna Maliar, facebook.com

Фото з прямої трансляції Радіо Свобода



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.