​Рада Європи рекомендує Україні відкласти впровадження регулювання інтернет-ЗМІ

Лише дві країни в Європі ухвалили законодавство, що регулює онлайн-медіа, – це Німеччина та Франція. Але там такі закони зазнали серйозної критики, їх визнали неконституційними. Крім того, Єврокомісія попередила Францію, що їх закон суперечить європейським нормам.


Консультантка Ради Європи Кріштіна Розгоні рекомендує Україні відкласти впровадження регулювання інтернет-ЗМІ й почекати, поки Євросоюз розробить і протестує рішення у цій сфері. Єврокомісія анонсувала публічні дискусії. Експерт Ради Європи Жан-Франсуа Фурнемон сказав, що держави Європейського союзу не регулюють контенту онлайн-медіа. У жодному регулятивному документі ЄС не згадують онлайн-ЗМІ.

Є зауваження Головного науково-експертного управління Верховної Ради про невідповідність законопроєкту про медіа статтям 85 та 92 Конституції України. Тобто, є підстави, у разі прийняття, для визнання його неконституційним в Україні.

Але київські Офіс Ради Європи в Україні - Київ і представництво Євросоюзу European Union in Ukraine Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew звернулись до Верховної Ради України, щоб законопроєкт про медіа, який передбачає все те, що визнано неконституційним і суперечить європейським нормам, було терміново проголосовано вже на наступному пленарному тижні.

Чи ці слова експертів Ради Європи фейки, маніпуляції і демонізація прекрасного закону? Сподіваюсь, принаймні, частина депутатів не підтримуватиме бездумні голосування.

Тетяна Котюжинська, facebook.com

Фото minsknews.by



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.