У Європарламенті знову закликали негайно звільнити Юлію Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 05.08.2013 20:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9965
«Сьогодні спливає вже два роки з того моменту, як Юлію Тимошенко було незаконно заарештовано, що три місяці тому констатував Європейський суд з прав людини. Пізніше її засудили до семи років ув’язнення в результаті вкрай суперечливого судового процесу», - нагадується у прес-релізі.
За словами Ельмара Брока «це – очевидний приклад вибіркового правосуддя, подібне є неприйнятним».
«Через два роки після її арешту настав час вирішити цю проблему вибіркового правосуддя і звільнити Тимошенко з в’язниці», - наголосив він.
Крім того, Ельмар Брок прокоментував нещодавній візит депутата Європарламенту Зіти Гурмай до Юлії Тимошенко.
«Я шокований поведінкою делегації соціалістів та угорського депутата Європарламенту Зіти Гурмай, яка облудним шляхом втерлась в довіру Тимошенко та дала неналежну і непрофесійну оцінку стану її здоров’я. Я також вражений тим, що ця депутат-соціаліст приймає існування вибіркового правосуддя. Скоріш за все, це пов’язано з комуністичною традицією її партії», - зазначив він.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі