Польща просить Україну видати їй громадянина Грузії, підозрюваного у вбивстві польки
- Подробиці
- Опубліковано 16.11.2018 14:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1376
Віце-міністр юстиції Польщі Лукаш Пєбяк підписав лист до генерального прокурора України з офіційним клопотанням лудзького окружного прокурора про екстрадицію громадянина Грузії, підозрюваного у вбивстві 28-річної жінки у місті Лудзь. Про це він повідомив у четвер, 15 листопада, передає Польське радіо.
Віце-міністр додав, що клопотання у п’ятницю, 16 листопада, буде направлене до Генеральної прокуратури України.
«Ми сподіваємося, що українська влада видасть нам цю людину, бо вчинок є дуже серйозним, докази, як здається, переконливі, а інцидент є резонансним і ним цікавиться громадськість», – зазначив Пєбяк. Він додав, що підозрюваний не є громадянином України, а отже «питання, пов’язані з можливою забороною видання власних громадян, слід відкинути».
«Маємо надію, що українська сторона ефективно проведе відповідне провадження і видасть підозрюваного польським органам правосуддя», – зазначив віце-міністр.
Нагадаємо, підозрюваного у вбивстві на сексуальному ґрунті 39-річного громадянина Грузії затримали на початку листопада у Києві. Український суд арештував затриманого.
Мамуку Х. від 28 жовтня розшукували на підставі міжнародного ордера на арешт, виданого польською прокуратурою. Йому загрожує довічне позбавлення волі.
Фото ms.gov.pl
Також з цієї категорії...

Президент Європарламенту назвав побиття Тимошенко...
26 апр. 2012 г.

Кличко заявив, що настав час...
12 мар. 2013 г.

У Литві створено Групу друзів...
20 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...
З початку повномасштабного вторгнення росії...
15 июл. 2025 г.

Трамп пообіцяв ввести 100 відсоткові...
15 июл. 2025 г.

Виманювали кошти у громадян Чехії:...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі