​За підрив цілісності України чергові 7 осіб поповнили чорний список Євросоюзу

Ще 7 осіб внесено у чорний список ЄС за підрив територіальної цілісності України. Санкції охопили осіб, відповідальних за проведення виборів у вересні минулого року в окупованому Криму. Рішення про розширення санкцій прийняли міністри з питань європейських справ 28 країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі. Посли ЄС вчора дали зелене світло, повідомляє Польське радіо.


Включення до чорного списку ЄС означає заборону в’їзду до Співтовариства та замороження фінансових активів у Європі. Політична згода на те, щоб додати до списку 7 осіб, які організували нелегальні вибори в Криму, була досягнута минулого року. Серед країн, які наполягали на цьому була, зокрема, Польща.

Чорний список ЄС, у якому є прізвища причетних до підриву територіальної цілісності України, поки нараховує 177 осіб. У ньому є сепаратисти з Криму, а також російські політики та військові. Всім їм заборонений в’їзд до ЄС, а їхні кошти заблоковані в європейських банках.

Також 44 компанії, що знаходяться в чорному списку, надалі матимуть заморожені активи у Співтоваристві.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.