​В Україні до «чорного списку» внесли музикантів і акторів пропагандистського фільму «Крим»

Список осіб, що представляють загрозу нацбезпеці України, поповнився прізвищами сімох російських акторів і музикантів. Це п'ятеро учасників групи «Хор Турецького» - Олексій Александров, Павло Бердніков, Олег Бляхорчук, Костянтин Кабанов і Михайло Кузнецов. А також актори Роман Курцин і Євгенія Лапова, які грали в пропагандистському фільмі «Крим», знятого режисером Олексієм Пімановим на гроші російського міністерства оборони.


Про це повідомляє міністерство культури і інформаційної політики, пише qha.com.ua.

Також всі вони внесені до «Миротвореця» як ті, хто «свідомо порушили державний кордон України, які заперечують російську агресію, які беруть участь в пропагандистських заходах в окупованому росією Криму».

Як відомо, відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію», Мінкультури публікує і оновлює перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці на підставі звернень РНБО України, СБУ, Нацради України з питань телебачення і радіомовлення.

Станом на 11 лютого 2021 року до переліку включені прізвища 171 людини.

Режисер стрічки «Крим» Олексій Піманов з головними акторами

Як відомо, у відеорецензіі до стрічки «Крим» відзначають надзвичайно низьку якість фільму, висміюються пропагандистські методи росії. Режисер Олексій Піманов - глава медіахолдингу «Звезда» міністерства оборони росії - у численних інтерв'ю розповідав, що міноборони і особисто його голова Сергій Шойгу поставили завдання «зняти чесне кіно, а не пропаганду». І на початку фільму стверджується, що він заснований на реальних подіях. Тому глядачі можуть вирішити, що це - правда. Однак у фільмі не пояснюються причини євромайдану, а освітлення окупації завершується вторгненням російської армії, в якій окупанти представлені як захисники.

Фото qha.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.