Google снова попал под суд

Фото ruformator.ruПользователь браузера Safari подал в суд на Google за нарушение права на неприкосновенность частной жизни.

Иск против интернет-гиганта в федеральный суд штата Делавэр подал Мэтью Собл (Matthew Soble), житель штата Иллинойс, сообщает Venturebeat.

Адвокаты Собла утверждают, что компания Google сознательно нарушила законы США, препятствующие перехвату информации в проводных линиях путем размещения файлов cookies в браузерах пользователей Safari.

Напомним, недавно выяснилось, что Google использовала специальный код, который позволял ей отслеживать поисковое поведение пользователей, несмотря на установленные в настройках браузера Safari ограничения. Позже Microsoft обвинила Google в слежке за пользователями Internet Explorer через использование нюанса в спецификации P3P, позволяющего обходить пользовательские настройки cookies, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.