​За роки конфлікту в Сирії загинули 682 співробітника ЗМІ

У Сирії з березня 2011 року по травень 2018 року загинуло 682 співробітника ЗМІ, в тому числі 8 іноземців. Про це йдеться в доповіді Сирійської правозахисної організації SNHR, оприлюдненій у зв'язку із Всесвітнім днем свободи преси, який щорічно відзначається третього травня.


За даними правозахисників, жертвами сил режиму Башара Асада та проіранських угруповань стали 538 співробітників ЗМІ, в тому числі 5 іноземних журналістів, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

У доповіді говориться, що за вказаний період терористи ДЕАШ стратили 64 співробітника ЗМІ, в тому числі 3 іноземних журналістів. Від рук терористів YPG/PKK загинуло чотири кореспондента.

У той же час в результаті збройних зіткнень між силами режиму Башара Асада та озброєною опозицією загинули 25 журналістів, угрупованням «Хайят Тахрір аль-Шам» - 5, сил міжнародної коаліції на чолі з США проти ДЕАШ - один та інших угруповань - 27.

За даними правозахисників, 37 загиблих журналістів піддавалися тортурам.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На линии фронта произошло 134 столкновения, враг атакует с неистовой силой. Всего за сутки враг нанес 3 ракетных и 70 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.