​У Німеччині затримали російських шпигунів, котрі мали прямий контакт із російськими спецслужбами

Головний підозрюваний, затриманий у Німеччині, мав прямий контакт із представником російських спецслужб. За даними прокуратури при Федеральному суді правосуддя, під час розмов затриманий Дітер С. заявив про готовність здійснити напади з використанням вибухівки та підпали, повідомляє Польське радіо.

У списку потенційних цілей були американські об’єкти в Німеччині. Із жовтня минулого року затриманий займався фото- та відеозйомкою, а також документував військові перевезення. Він передавав цю інформацію росії. Дітера С. заарештували 17 квітня. Інший затриманий долучився до шпигунської діяльності не пізніше березня. 18 квітня вирішуватиметься питання про його арешт.

Головний підозрюваний також відповідатиме за свою діяльність в Україні. У 2014-2016 роках він нібито був бійцем невизнаної світом самопроголошеної Донецької народної республіки, створеної проросійськими сепаратистами на сході України.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Рашисты совершили два преступных удара по Харькову и Одессе, обстреляв баллистическими ракетами С-300 и Искандер жилые районы обеих городов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.