​Трамп судиться за право блокувати користувачів Twitter, погляди яких він не поділяє

Президент США Дональд Трамп оскаржує рішення федерального апеляційного суду, який вирішив, що Трамп порушив Конституцію США, блокуючи у Twitter людей, погляди яких він не поділяє. Відповідно до подання до суду з боку Міністерства юстиції США, Трамп домагається повторного розгляду 2-им Апеляційним судом США у Нью-Йорку, називаючи попереднє рішення «принципово неправильним», повідомляє «Голос Америки».


У Трампа понад 63 мільйони підписників у Twitter, і він часто використовує свій акаунт, щоб зробити важливі повідомлення. Наприклад, у п'ятницю, його твіти про торгівлю з Китаєм призвели до падіння курсу акцій та цін на нафту.

Twitter Трампа @RealDonaldTrump, який він відкрив у 2009 році, став для багатьох центральною та суперечливою частиною його президентства.

Президент США використовує Twitter для просування свого порядку денного та суперечок з критиками.

Блокування президентом США його критиків було оскаржене Інститутом Першої Поправки (до Конституції США - прим. ГА) у Колумбійському університеті, а також сімома користувачами Twitter, яких Дональд Трамп заблокував.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.