Укравтодор хоче вчергове залізти до кишень водіїв

ukravtodor

 
Заяви голови Укравтодору про необхідність підвищити акциз на дизельне паливо і бензин – чергова спроба залізти до кишень водіїв та перекласти відповідальність за критичний стан доріг на власників транспортних засобів. Про це заявив народний депутат фракції «УДАР» Ігор Побер, повідомляють «Конфлікти і закони».


«В Укравтодорі вирішили в черговий раз уникнути відповідальності. Спочатку там звинувачували погодні умови, тепер посилаються на нестачу грошей. Більше того, вже у червні всі роботи з поточного "ямкового" ремонту доріг будуть припинені. А щоб продовжувати "освоєння" коштів, вони хочуть залізти в кишеню водіїв – людей, які безпосередньо відчули "якість" роботи Укравтодору», - наголосив Побер.

Народний депутат зазначив, що «УДАР» вимагатиме детального звітування за виконані роботи Укравтодору. Це мають бути не абстрактні відсотки нібито відремонтованого дорожнього покриття, а перелік відремонтованих конкретних автошляхів – зокрема тих, на які було найбільше нарікань.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.