​Російська юристка Весельницька заявила, що Трамп-молодший обговорював з нею питання про «Акт Магнитського»

За словами російської юристки Наталії Весельницької, що зустрілася з Дональдом Трампом-молодшим під час передвиборної кампанії 2016 року, син Трампа сказав їй, що якщо його батько буде обраний, то він, можливо, повернеться до питання про прийнятий в США законі, який накладає санкції на російських чиновників, причетних до загибелі Сергія Магнитського. Про це повідомило агентство Bloomberg, передає «Голос Америки».


Дональд Трамп-молодший

Нью-йоркський адвокат Алан Футерфас, що представляє інтереси Дональда Трампа-молодшого, поки не відповів на прохання про коментар. Так само вчинив і представник Весельницької.

Зустріч Весельницької, що відбулася в червні 2016 року в Нью-Йорку, з одного боку, і Дональда Трампа-молодшого та інших високопоставлених членів команди Трампа, з іншого, є предметом уваги слідчих в рамках розслідування з приводу втручання росії у вибори-2016.

Наталія Весельницка. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На линии фронта произошло 134 столкновения, враг атакует с неистовой силой. Всего за сутки враг нанес 3 ракетных и 70 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.