Порошенко співпрацював у 2014 році з Манафортом і недоплатив йому - NBC
- Подробиці
- Опубліковано 08.08.2018 09:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1828
Американський канал NBC повідомляє, що колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс заявив у суді у Вірджинії, що він та Манафорт допомагали Петру Порошенку на платній основі, але не отримали платню за свої послуги у повній мірі, пише «Голос Америки».
«Гейтс заявив, що остання виборча кампанія, з якою вони працювали в Україні, були парламентські вибори у жовтні 2014-го року, коли політтехнологи працювали з «Опозиційним блоком». Компанія Манафорта DMP також допомагала Петру Порошенку, але не отримала платню у повній мірі», - йдеться у матеріалі на сайті NBC.
За словами Гейтса, після втрати януковичем влади прибутки Манафорта значно скоротились у порівнянні із попередніми роками.
У відповідь на запит Бі-Бі-Сі в Адміністрації президента України заявили, що команда Порошенка ніколи не співпрацювала із Полом Манафортом.
Раніше журналіст видання The New York Times Кеннет Фогель заявив у Twitter, що колишній бізнес-партнер Пола Манафорта, головний свідок обвинувачення, заявив на суді, що після втечі януковича з України сам Гейтс та Манафорт допомагали Порошенку на безоплатній основі.
У залі засідань не ведеться аудіо- та відеозапис ЗМІ, що створює можливості для різних інтерпретацій почутого. Присутні на судовому засіданні журналісти Української служби «Голосу Америки» відзначили, що репліка Гейтса щодо «неповної оплати», здається, стосувалась його роботи з «Опозиційним блоком».
Між тим, інформація про те, що Манафорт після януковича працював з Петром Порошенком, конфліктує із поширеним у США баченням Манафорта як російського агента, чия робота у штабі Дональда Трампа буцімто вказує на те, що сам президент США міг координувати власну виборчу кампанію 2016-го року із москвою.
На це вказав і відомий журналіст Леонід Рагозін, який взявся кепкувати з поширеної у ЗМІ США точки зору, що будь-які контакти із Манафортом є доказом співпраці із москвою.
«Факт роботи Манафорта з президентом Порошенком або вказує на те, що він не може бути «російським агентом», або ж означає, що президент Порошенко не є «про-західним президентом». Жартую, насправді це означає, що глибоко неправі ті, хто змальовує складні політичні реалії Східної Європи у таких простеньких термінах», - твітує Рагозін.
Натомість Максим Еріставі, відомий анголомовний коментатор подій в Україні, побачив в інформації про буцімто контакти Манафорта та Порошенка черговий, для себе, доказ подібності чинного та колишнього президентів України.
«Зважаючи на те, що президент Порошенко та його поплічники роблять в Україні, не дивно дізнатись, що він, як і його попередник-клептократ янукович, був клієнтом Манафорта», - твітує Еріставі.
А якою ситуація із можливою співпрацею Порошенка та Манафорта у минулому бачиться вам? Коментуйте! – резюмує «Голос Америки».
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

ЄСПЛ розпочав розгляд заяви про...
16 июл. 2014 г.

В армянских городах русские боятся...
16 янв. 2015 г.

Позов України проти росії: арбітраж...
22 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Избирательное законодательство от партии власти:...
28 февр. 2011 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі