​Поліція викрила киянина, який повідомив про псевдограбіж

Із повідомленням про грабіж до поліції звернувся 36-річний місцевий мешканець. Він розповів, що на провулку Бутишева у Печерському районі до нього підбігли двоє невідомих та вихопили з рук сумку, де було 200 000 гривень. Готівка, з його слів, належала страховій компанії, в якій він працює, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Повідомлення про злочин зареєстрували у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції та вирішувалося питання про відкриття кримінального провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Однак у ході проведення першочергових слідчих дій поліцейські помітили розбіжності у показах потерпілого.

Згодом правоохоронці встановили, що чоловік надав неправдиву інформацію. Сам він зізнався, що вигадав злочин, аби привласнити гроші компанії.

За даним фактом слідчим відділом Печерського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до двох років позбавлення волі.

Фото antikor.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.