​Заступник генпрокурора США Род Розенстайн, який призначив спецпрокурора Мюллера, подав у відставку

Заступник генерального прокурора США Род Розенстайн, який призначив спецпрокурора Роберта Мюллера навесні 2017 для розслідування зв'язків між російським урядом і виборчим штабом Дональда Трампа, подав у відставку. Його відставка відбулася на тлі напружених відносин між Мін'юстом і Палатою представників американського Конгресу, повідомляє «Голос Америки».


У своїй заяві Род Розенстайн написав, що «ми забезпечуємо дотримання закону без страху і не робимо нікому послуг, оскільки переконливі докази не мають політичного забарвлення».

У листі до Трампа Розенстайн повторив дві відомі фрази президента. Він зазначив, що допоміг Мін'юсту найняти людей, «відданих цінностям, які роблять Америку великої», і додав, що «ми завжди ставимо Америку на перше місце».

Род Розенстайн. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.