​Нова загроза від росії - створення військової бази на Червоному морі, земельну ділянку у безкоштовне користування надасть їй Судан

росія планує побудувати базу військово-морських сил в Судані. Про це стало відомо після того, як оборонне відомство рф оприлюднило текст відповідної угоди. Згідно з угодою, Судан надасть росії у безкоштовне користування ділянку землі та можливість користуватись портовою інфраструктурою. База складатиметься з логістичного центру, де буде розміщено до 300 людей, а також судноремонтного блоку. Там зможуть перебувати до чотирьох кораблів ВМС, включаючи з атомними двигунами, пише видання Defense News про угоду. росія ж погодилась безкоштовно постачати зброю та військове устаткування для повітряної оборони бази, повідомляє «Голос Америки».


Ця база стане першою базою росії в Африці з часу розвалу СРСР, який мав базу в Сомалі.

Минулого місяця США оголосили про плани усунути Судан з переліку країн-спонсорів тероризму, після відставки Омара аль-Башира в результаті масових протестів в 2019 році. Саудівська Аравія та ОАЕ залишаються важливими гравцями в Судані і надають фінансову допомогу новому урядові, пише Радіо Свобода.

Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.