​НАСА відправить космічний зонд до Сонця

Американське космічне агентство (НАСА) оголосило про програму запуску спеціального зонда для дослідження сонячної корони. Мета місії Solar Probe Plus - збір даних про активність світила, які допоможуть потім передбачати сонячні спалахи і магнітні бурі, що виникають на Землі. Зонд підлетить до Сонця на відстань в 7 млн км, повідомляє Euronews.


Як розповідає провідний фахівець НАСА за проектом Solar Probe Plus Нікола Фокс, Solar probe - проект, найгарячіше і найшвидше якого до цих пір не було.

«Я називаю його «найкрутішим проектом під сонцем». Ми зіткнемося з екстремальною температурою і наблизимося до сонячної корони... Ми зможемо отримати вкрай важливу інформацію, яка дозволить зрозуміти, як Земля реагує на Сонце. Зонд зовсім близько підлетить до нашої зірки, що допоможе нам краще передбачати космічну погоду», - сказала Нікола Фокс.

За її словами, поблизу світила апарат зіткнеться з температурами вище 1370° C, йому доведеться працювати в умовах сильної радіації і під ударами дрібних надзвукових часток. Місія стартує в серпні 2018 року.

Фото з відеоролика Euronews



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.