Столичний суд визначить покарання серійному крадію та грабіжнику
- Подробиці
- Опубліковано 15.10.2017 19:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2564
Правопорушник обкрадав квартири та автомобілі, також зривав із перехожих золоті ланцюжки. Кримінальні провадження із обвинувальним актом слідчий направив до суду, який визначить покарання злочинцю. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Влітку 28-річний місцевий мешканець скоїв кілька грабежів та десятки крадіжок із автомобілів і квартир. За допомогою інструментів правопорушник відчиняв капот у авто та викрадав звідти акумулятори, магнітоли та цінні речі. У квартири він проникав за допомогою відмичок та підбору ключів і забирав гроші та техніку.
На цьому правопорушник не зупинився: зірвав із шиї 64-річної жінки золотий ланцюжок із підвіскою, а у 29-річного чоловіка вирвав із рук сумку, де був мобільний телефон і гроші, та з шиї - золотий ланцюжок.
Правоохоронці провели ряд оперативних заходів - і затримали підозрюваного. За плечима злодія вже був чималий кримінальний досвід: він засуджувався за крадіжки, грабежі та шахрайські дії.
За даними фактами слідчим відділом Подільського управління поліції було розпочато кілька кримінальних проваджень: за ч. 2 та ч. 3 ст. 185 (Крадіжка), ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Покарання зловмиснику призначить суд. Киянину загрожує до шести років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Суд над Герман оказался пустозвоном
15 мар. 2012 г.

Пасинку, який вбив свою названу...
21 сент. 2016 г.

За нанесення тяжкого тілесного ушкодження...
24 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.
Останні новини
14.07.2025 09:02
Збито 61 ударний БпЛА ворога14.07.2025 08:53
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі