У Дніпрі судитимуть працівників фіскальної служби
- Подробиці
- Опубліковано 06.08.2018 17:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1395
Прокуратурою Дніпропетровської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти відносно двох головних державних ревізорів-інспекторів Державної податкової інспекції одного з районів Дніпра ГУ ДФС в області за зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
Так, податківці, зловживаючи службовим становищем, внесли до реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість приватне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні молочної продукції, достовірно знаючи, що законних підстав для включення останнього до такого реєстру не має. У подальшому посадовці неодноразово вносили відомості про нібито проведення успішних камеральних перевірок вказаного підприємства, закриваючі очі на ряд порушень. Це дало можливість підприємству уникнути сплати до бюджету податків на майже 15 млн грн.
Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Фото 24tv.ua
Також з цієї категорії...

Сімох суддів КСУ чекає кримінальна...
9 апр. 2015 г.

У Луганській області судитимуть прокурора-зрадника
2 нояб. 2016 г.

Києво-Святошинський районний суд залишив 30...
10 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі