Як і в часи Голодомору, москва хоче перешкодити українцям обирати своє майбутнє - заява ОБСЄ
- Подробиці
- Опубліковано 24.11.2018 12:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1300

«24 листопада ми відзначаємо сумну дату - 85-ті роковини Голодомору, коли брутальний Радянський режим вчинив катастрофічний голод, який заморив до смерті мільйони невинних українців», - йдеться в заяві представництва США при ОБСЄ, виданій з нагоди дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1930-х років в Україні, повідомляє «Голос Америки».
Згадуючи минуле, Сполучені Штати підтримують Україну та її народ у прагненні кращого майбутнього, наголошується в заяві.
Політичний радник представництва США при ОБСЄ Лейн Дернелл Баль провів паралель з теперішньою агресією кремля. москва «хоче, щоб українці не могли обирати власне майбутнє, однак кремль знову став на неправильний бік історії», - наголосив дипломат.
Він процитував виступ заступника державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весса Мітчелла минулого тижня.
«Сьогодні українці вмирають внаслідок керованої російським урядом політики, спрямованої проти самої основи національного існування України. москва намагається приховати цю постійну агресію, але її цілі очевидні. росія прагне бачити Україну васальною державою, позбавленою суверенітету, зобов’язаною москві та включеною до її сфери впливу. Вона хоче перешкодити українцям обирати своє майбутнє.
Задля досягнення цієї мети агресія москви на сході України не вщухає. Понад 10 тисяч українців загинули внаслідок цього конфлікту, що створений, керований та підтримуваний росією», - проголосив Мітчелл.
Фото Courtresy Photo
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.01.2026 11:18
Збито та подавлено 126 ворожих БпЛА19.01.2026 11:12
1020 кацапів подохло минулої доби на український земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 січня


Коментарі