​Майже 180 тисяч українців мають посвідки на проживання у Польщі

За минулий рік число українців, котрі отримали дозволи на проживання у Польщі, збільшилося на 34 тисячі осіб. У 2018 році число іноземців із дійсними посвідками на проживання у Польщі збільшилося на 47 тисяч осіб. Про це поінформував речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк. Це на 12 тисяч менше, ніж у 2017 році, і на 7 тисяч менше, ніж в 2016 році, повідомляє Польське радіо.


За інформацією Управління, у групі іноземців із дійсними дозволами на проживання у Польщі найбільше зростання відбулося серед: громадян України – на майже 34 тис. осіб (до 179 тис.), Білорусі – на 4,7 тис. (до 20 тис. осіб), Індії – на 1,9 тис. (до 8,8 тис.), а також громадян Грузії – на 1,3 тис. (до 2,9 тис.) і В’єтнаму – на 0,7 тис. (до 12,4 тис.).

Найбільше (майже на 36 тис.) зросла кількість посвідок на тимчасове перебування (максимально до 3-х років), а також на постійне перебування (на 9 тис.).

Найчастішою метою перебування іноземців у Польщі є робота. Торік це була підстава для розгляду 73 відсотків справ. Крім того, 12 відсотків заявників хотіло залишитися у Польщі із родинних міркувань, а 10 відсотків – у зв’язку із навчанням.

Найбільше іноземців із дійсними дозволами на перебування є у Мазовєцькому воєводстві (114 тис. осіб), Малопольському (36 тис.), Нижньосілезькому (31 тис. осіб), а також Великопольському воєводствах (28 тис. осіб).

Фото Wikimedia Commons



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

На линии фронта произошло 131 боевое столкновение, очень высокая боевая интенсивность, враг напирает на Бахмутском и Авдеевском направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.