​Україна залишається країною-донором працівників для ринків праці ЄС

Майже 60% трудових мігрантів з України їдуть у Польщу. Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Соціальний профіль трудового мігранта з України», проведеного Центром соціальних досліджень Національного університету «Острозька академія» з ініціативи Foreign Personnel Service і Польсько-української господарчої палати у межах соціальної кампанії «Партнерство та працевлаштування», повідомляє Польське радіо.


«Дослідження підтвердило, що Україна досі залишається країною-донором людських ресурсів для ринків праці ЄС, оскільки трудова міграція - все більш популярний серед українських громадян життєвий вибір і модель роботи», - зазначив Павло Кулага, голова Комітету з питань міграції та працевлаштування Польсько-української господарчої палати.

Майже 60% українських трудових мігрантів, які мають намір працювати за кордоном, найближчим часом планують знайти роботу в Польщі. Німеччину вибере 18%, а Чехії - щодесятий працівник. На користь росії висловилися лише 0,5% опитаних. На вибір країни впливає головним чином географічне положення і рівень заробітної плати.

Згідно з результатами дослідження, головними причинами, що спонукають українців виїжджати на роботу за кордон, є низька заробітна плата (45%) і важка економічна ситуація в країні (32%).

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.