​Кожен третій працівник з України хотів би переїхати до Польщі назавжди - дослідження

Доповідь на цю тему представлено під час дебатів у ході 13-го Форуму Польща-Україна, що триває в Ясьонці поблизу Ряшева. За словами директорки відділу легалізації працевлаштування компанії «EWL» Марії Кузенко, українці дедалі більше уваги приділяють знанню польської мови. «Основний висновок такий, що працівники хочуть вчитися польської мови. Хочуть теж працювати довше», – пояснила експертка, повідомляє Польське радіо.


Більшість мають намір провести у Польщі як мінімум три місяці. У свою чергу, група українців, які заявляють про готовність оселитися в Польщі назавжди, зросла з 22 відсотків до близько 33, між 2018 та 2019 роками.

Згідно з дослідженнями, в середньому в Польщі працівник з України заробляє приблизно в 3,5 рази більше, ніж на батьківщині. Вищі зарплати надалі залишаються основною причиною еміграції.

З Польщею може конкурувати німецький ринок, але наразі над Віслою є кращі процедури легалізації роботи людей поза межами ЄС, що також приваблює українців.

Заступник директора у Департаменті ринку праці Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики Мірослав Пшевозьнік нагадав, що у Польщі найнижчий рівень безробіття з моменту політичної трансформації, тому працівники з-за кордону потрібні у багатьох галузях.

Звіт підготували компанія «EWL» та Студіум Східної Європи Варшавського університету. Дослідження, яке було використано в документі, проводилось у період із квітня по травень 2019 року шляхом прямого інтерв’ю з групою 855 громадян України, які приїхали до Польщі на роботу.

Фото polskieradio.pl



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.