​В Україні з 1 жовтня знову працюють не всі польські візові центри

З 1 жовтня перестав працювати пункт прийому візових анкет у Рівному. Пункт прийому візових анкет закрився на невизначений термін: до повідомлення.


«Для клієнтів, які вже зареєстровані до ППВА на подачу документів на візу, починаючи з 1 жовтня 2020 р. і далі, просимо зачекати на нову дату реєстрації до ППВА. Наш колцентр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу», - йдеться в інформації, повідомляє сайт Yavp.pl з посиланням на сайт Візового центру Польщі.

Заявників попросили поки що не надсилати до візового центру в Рівному документи на відкриття польської візи, оскільки їхній розгляд розпочнеться лише після відновлення роботи установи.

«З клієнтами, паспорти яких знаходяться у ППВА, ми будемо зв’язуватись в індивідуальному порядку і інформувати щодо способу отримання паспорта», - наголосили у візовому центрі.

Нагадаємо, 28 вересня відновили роботу після тижневої перерви ППВА в Києві та Кропивницькому.

Фото fotolia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ночь была очень неспокойная, 18 ударных дронов типа «шахед» применила рашистская федерация против нашей страны этой ночью

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.