Микола Оніщук: Відлік 30-денного терміну, необхідного для розпуску ВР, розпочався

imperativ

 
Конституція безпосередньо встановлює обов’язок парламенту розпочати свою роботу у перший вівторок лютого. Це означає, що Верховна Рада не змогла виконати даний конституційний імператив, незважаючи на причини. Таким чином, як наголошує екс-міністр юстиції Микола Оніщук, починаючи із 5 лютого почався відлік 30-денного терміну, за сплином якого президент матиме право розпустити парламент, повідомляє прес-служба Інституту правової політики.


В той же час, за словами Миколи Оніщука, поки що таких настроїв, і в самому парламенті, і у глави держави немає. «Схоже, що провладна партія зацікавлена в них найменше, хоч і заявляє про зворотнє. Адже фінансовий ресурс Уряду щодо підтримки кандидатів-мажоритарників був вичерпаний ще напередодні виборів 2012 року», - додав правник.

«Проводити сьогодні вибори за чинним законом – це абсурд, тому що вони нічого по суті не змінять, лише заберуть кошти, час та послаблять керованість країною. А політична криза за таких умов лише посилиться. До того ж, щоб змінити виборчий закон, потрібен працюючий парламент», - підкреслив Микола Оніщук.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.