Італійській кіномагнат і екс-сенатор отримав 7 років за розкрадання у великих розмірах

chekki

 

Суд Рима засудив кіномагната і колишнього сенатора Вітторіо Чеккі Горі до семи років в'язниці, повідомляють місцеві ЗМІ. Його звинувачували у доведенні до банкрутства компанії Finmavi. Суд також постановив заморозити активи продюсера.


Звинувачення вимагало для 71-річного Чеккі Горі більш тривалого терміну покарання: 10 років позбавлення волі. Слідство вважає його винним у розкраданні коштів кінокомпанії загальною сумою понад 600 млн євро і доведенні її до банкрутства в 2006 році. Суд постановив конфіскувати все майно кінопромисловця і позбавити його права займати державні посади.

Разом з Чеккі Горі у цій справі на п'ять років засуджений його помічник Луїджі Бароне.

У лютому цього року продюсер вже був засуджений до шести років ув'язнення і виплати штрафу в 11,5 млн євро. Тоді його визнали винним у доведенні до процедури банкрутства іншої кінокомпанії - Safin Cinematografica і розкраданні 24 млн євро. Обидва вироки були винесені судами першої інстанції. Тепер справи надійдуть на розгляд до апеляційних судів.

Вітторіо Чеккі Горі за всю свою кар'єру випустив близько 180 фільмів. Найвідоміший з них - «Листоноша» Майкла Редфорда і «Життя прекрасне» Роберто Беніньї - в цілому завоювали чотири премії Оскар. Чеккі Горі також обіймав посаду сенатора: у 1996 і 2001 роках його обирали до Сенату від Італійської народної партії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.