Медведчука вимагають притягти до відповідальності за сепаратизм
- Подробиці
- Опубліковано 18.03.2014 16:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 99594
Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД звертається до Генеральної Прокуратури, Міністерства Внутрішніх Справ, Служби Безпеки України з вимогою негайно притягти Віктора Медведчука, лідера організації «Український вибір», як особу, діяльність якої несе загрозу національній безпеці, територіальній цілісності, підриває авторитет держави, до кримінальної відповідальності.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД.
Віктор Медведчук, як наближена до президента Росії Володимира Путіна особа, понад 14 років проводить політику, спрямовану на дестабілізацію політичної ситуації в Україні. Медведчук виконує волю голови іншої держави, яка на даний момент чинить акт військової агресії проти України.
Враховуючи військовий час, особи, які провокують розкол, поширюють сепаратистські настрої і пропагують небезпечні для територіальної цілісності речі, повинні бути притягнуті до жорсткої відповідальності відповідно до норм законодавства України та норм міжнародного права.
Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД вважає, що Віктор Медведчук має предстати перед українським судом за свої дії, а також повинен бути позбавленим громадянства України.
Крім того, ми звертаємося до Міністерства юстиції України з вимогою позбавити реєстрації громадські об’єднання та політичні партії, діяльність яких несе загрозу національній безпеці, зокрема, Комуністичну партію України, партію «Русь єдина», Прогресивну соціалістичну партію України, об’єднання «Український вибір» тощо.
Також з цієї категорії...

Линдсей Лохан избежала тюрьмы, но...
16 мая 2011 г.

Создателя «МММ-2011» Сергея Мавроди опять...
14 мар. 2012 г.

Известных итальянских дизайнеров обвиняют в...
9 июн. 2012 г.
Набираючі популярність...

Развести лоха. Лох – это...
5 мая 2010 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 июн. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
7 июн. 2025 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі