Демократія по-турецькі: розвідка прослуховує телефони журналістів

Демократія по-турецькі: розвідка прослуховує телефони журналістівТурецька розвідка, заради отримання судового дозволу на прослуховування телефонів журналістів газети Taraf, ще у жовтні 2008 року звернулася до суду, зазначаючи, що ці особи перебувають в контакті з членами терористичних структур. При цьому справжні імена журналістів були змінені на імена іноземців, а про їхню діяльність взагалі не говорилось. Тому представники розвідки кожні 3 місяці оновлювали своє звернення до суду.

Проте, дізнавшись, що їхні телефони прослуховують, журналісти Taraf вирішили представити судові позови проти турецької розвідки і суду, який дозволив прослуховувати їхні телефонні розмови. Як зазначають турецькі ЗМІ, у журналістів багато шансів виграти суди проти розвідувального управління.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.