На в'їзді в Мосул йде бій між ВС Іраку і ДЕАШ
- Подробиці
- Опубліковано 01.11.2016 00:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1292

На в'їзді в друге за величиною місто Іраку Мосул йдуть запеклі бої між частинами Збройних Сил Іраку і терористами ДЕАШ. Запеклі бої тривають в кварталі Гобджеліл, який намагаються взяти під контроль загони армійського спецназу. Про це повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
Представник військової розвідки ЗС Іраку капітан Регім Хазім повідомив агентству Анадолу, що терористи тримають оборону, намагаючись запобігти просуванню військ.
Квартал Гобджеліл, розташований всього в кілометрі від центру Мосула, повністю оточений силами безпеки Іраку.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі