​Блок Пашиняна переміг на виборах у Вірменії і лідирує з 70,4% голосів

На позачергових парламентських виборах у Вірменії перемогу здобув блок «Мій крок» в.о. прем'єр-міністра Нікола Пашиняна. Згідно з попередніми підсумками голосування, оприлюдненими ЦВК Вірменії, блок «Мій крок» лідирує з 70,4 відсотка голосів.


Виборчий бар'єр подолали ще дві політичні сили - партія «Процвітаюча Вірменія» підприємця Гагика Царукяна (8,8 відсотка) і партія «Світла Вірменія» (6,3 відсотка), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Колишня правляча Республіканська партія екс-президента Сержа Саргсяна (4,7 відсотка), а також «Дашнакцютун» (3,9 відсотка) не змогли пробитися до парламенту.

Право голосу в Вірменії мають 2,5 мільйона громадян. Явка на виборах склала 48,6 відсотка.

Щоб пройти в парламент, партія повинна набрати більше п'яти відсотків голосів, а блок - більше семи. При цьому, згідного із законодавством Вірменії, в парламенті повинні бути представлені як мінімум три політичні сили.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.