Лукашенко про нові вибори: як визначимося, так і буде

При розробці нової Конституції важливо сформувати єдине бачення, якою країна повинна бути в перспективі. Про це Лукашенко заявив на зустрічі з політичним активом країни, передає кореспондент БЕЛТА.

"Настав сьогодні час надати нового імпульсу суспільно-політичного життю. Важливо сформувати єдине бачення того, якою в перспективі повинна бути наша країна, її державний устрій. Це Конституція. Ми вибори провели, результат отримали. На цьому крапка. Напевно, вистачить розбурхувати суспільство.

Наступні президентські вибори - за Конституцією. Як визначимося, так і буде ", - сказав глава держави.
За словами Олександра Лукашенко в новій Конституції слід прописати заборони і противаги, баланс влади. Всі відповідні новації повинні бути обговорені на Всебілоруських народних зборах. "Проект нової Конституції вже, напевно, третій. Над ним працюють. Не думайте, що проста робота. І ось цей початковий варіант - проект - буде внесений на обговорення всіх гілок влади", - зазначив глава держави.
Він додав, що, коли процес обговорення завершиться, остаточний проект нової конституції буде винесено на референдум.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.