​Трамп. І крапка

Дональд Трамп отримав необхідну кількість голосів в Електоральному коледжі США та підтвердив статус переможця виборів президента США. Рішенню виборців (у США діє непряма система голосування - прим. ГА) передувала активна кампанія противників Трампа з метою переконати членів Електорального коледжу відмовити Трампу у підтримці, яка була гарантована волевиявленням американців, повідомляє «Голос Америки».


«Ми це зробили! Дякую усім моїм прекрасним прихильникам, ми щойно офіційно виграли вибори (попри всі викривлення та неточності у ЗМІ)», - заявив новообраний президент США у Twitter.

Загалом Трамп отримав 304 голоси в Електоральному коледжі, за мінімально необхідних для перемоги 270-ти. 6-го січня результати виборів має затвердити Конгрес, у якому більшість становлять республіканці.

«Президент Дональд Трамп! Нічого додати, окрім того, що прийшов час «Повернути Америці велич!», - твітує сьогодні колишній керівник виборчої кампанії Трампа та екс-політтехнолог екс-президента України віктора януковича Пол Манафорт.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.