ОБСЄ виступило проти створення «міністерства правди» в Україні

dunya miyatovich

 
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович розкритикувала створення в Україні міністерства інформаційної політики. Про це вона написала на своїй сторінці в Twitter.


На її думку, Мінінформполітікі стане своєрідним аналогом «Міністерства правди», яке описував Джордж Оруелл у своїй відомій антиутопії «1984».

Міятович впевнена, що відомство є прямою загрозою свободи слова. Свої побоювання вона обговорить з главою МЗС України Павла Клімкіна.

Раніше представник ОБСЄ з посиланням на Комітет із захисту журналістів констатувала, що в Україні співробітники ЗМІ продовжують страждати від дій влади.

Напередодні Верховна Рада схвалила список кандидатів на пости міністрів. Главою відтвореного міністерства інформаційної політики став член «Блоку Порошенко» Юрій Стець.

У функції нового відомства будуть входити «забезпечення населення достовірною інформацією з першоджерел», «просування України у світі», «активне протистояння інформаційній агресії Росії», «запобігання зовнішнього впливу на внутрішній інформаційний простір України» та інше.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.