На кордоні з Польщею, де чекають Михайла Саакашвілі, з’явилися автобуси з тітушками
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2017 20:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1952
На кордоні з Польщею у прикордонному пункті пропуску Краковець в зоні прикордонного контролю нардепи Віктор Чумак, Наталя Новак Юрій Дерев’янко викрили кілька автобусів з тітушками. Молодики спортивної статури не змогли пояснити, з якою метою приїхали на кордон з Польщею, не мали при собі закордонних паспортів і почали тікати від народних обранців, коли нардепи дізнавалися, з якою метою хлопці з’явилися біля кордону.
Як відомо, завтра саме через цей пункт пропуску має повернутися в Україну Михайло Саакашвілі, якого Порошенко незаконно позбавив громадянства України. Народні обранці переконані, що тітушню влада відрядила до кордону для перешкоджання в’їзду Саакашвілі.
Фото з відеоролика на Facebook
Також з цієї категорії...

В Украине создана Федерация работодателей...
12 окт. 2012 г.

Концепція конституційно-правової модернізації правосуддя в...
6 дек. 2012 г.

Володимир Парасюк: «Це не перемир'я...
17 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі