​Українці заробляють і витрачають у Польщі щораз більше

Громадяни України дедалі більше заробляють і витрачають у Польщі. Зростають також очікування українців щодо заробітної плати. Наслідком дедалі більших прибутків є також той факт, що на ринку пропозицій працевлаштування з’являються оферти, пристосовані до потреб українців – повідомляє «Польське радіо» з посиланням на видання «Puls Biznesu».


Кшиштоф Інґльот з компанії Work Service наголошує, що поліпшення становища українців, які працюють у Польщі, також пов'язано зі збільшенням мінімальної заробітної плати. Ставки в Польщі зросли, в середньому, з 8-ми до 13-ти злотих за годину праці, тобто до, приблизно, 3 євро.

Видання підкреслює теж, що на польському ринку праці з’являється дедалі більше крамниць, які пропонують продукти з України, зокрема, шоколад з фірми Петра Порошенка, харчові продукти і косметику. Оператори телезв’язку, банки і ресторани теж добачають вигоду від присутності українців у Польщі і ввели послуги, адресовані спеціально громадянам України.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Рашисты совершили два преступных удара по Харькову и Одессе, обстреляв баллистическими ракетами С-300 и Искандер жилые районы обеих городов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.