​П’ять років після підписання угоди про асоціацію видно, що ЄС скористався цим більше, ніж Україна

Президент України Петро Порошенко похвалився в Інтернеті черговим досягненням свого правління – від червня 2017 року, коли Європейський Союз відкрив свої кордони для українців, вже два мільйони українських громадян відвідало Євроспільноту без візи, – повідомляє Польське радіо з посиланням на видання «Rzeczpospolita».


Громадяни України можуть перебувати на території ЄС 90 днів протягом півроку. Видання звертає увагу, що, мабуть, найважливішим результатом асоціації Києва з Брюсселем є відкритий кордон і зростання економічної еміграції. Поки що це не впливає на українську економіку і вона нешвидко повернеться до стану з-перед революції на київському Майдані. Цікаво, що торговельний обмін між ЄС та Україною є приблизно на такому ж рівні, як, наприклад, 2012 року, коли досягав 30 мільярдів доларів.

Фото Comments.UA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.