​У київському Костелі представники польської меншини та дипломати молилися за жертв смоленської катастрофи

Через кілька днів виповниться 9 річниця трагічних подій з 10 квітня 2010 року. Богослужіння відправлено в Костелі святого Миколая, - це храм, пов'язаний із польською громадою Києва. У молитві брали участь представники польської меншини, дипломати та поляки, які працюють в українській столиці, повідомляє Польське радіо.


Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в інтерв'ю журналістам підкреслив, що поляки мають пам'ятати про жертв смоленської катастрофи. Він додав, що це пам'ять про тих, хто загинув у ході виконання державного обов'язку, а отже, і зобов'язання, що виконується від імені поляків.

Храм святого Миколая, в якому проходила молитва, це місце символічно пов'язане з великими поляками. Його відвідали президент Лех Качинський, а також Іван Павло ІІ.

Бартош Ціхоцький нагадав, що тривалий час Польща докладає зусиль задля повного повернення храму вірним. Дипломат додав, що будівля була побудована як храм, а не для інших цілей. «Ми будемо наполягати, щоб храм повернувся і служив католикам», - підкреслив Ціхоцький.

Нині храм, побудований у неоготичному стилі, служить концертним залом, в якому католикам дозволяється відправляти богослужіння.

Храм святого Миколая. Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.