​Єврокомісія не визнає голосування про «обнулення» путіна в Криму і на сході України

Європейська комісія розкритикувала спосіб проведення голосування у справі змін до конституції росії, зокрема проведення плебісциту в окупованому Криму та на сході України. «Ми не визнаємо голосування на цих територіях, оскільки вони належать до України», – сказав у Брюсселі речник Єврокомісії Петер Стано, повідомляє Польське радіо.


Він додав, що Єврокомісія очікує, що всі звинувачення стосовно порушень у голосуванні, включно з подвійним голосуванням, виборчим примусом, порушенням таємниці голосування та насильством з боку поліції щодо журналіста, який спостерігав за голосуванням, будуть належно вивчені.

Центральна виборча комісія у росії після підрахунку 100 відсотків голосів повідомила у четвер, що майже 78 відсотків громадян рф підтримало під час голосування поправки до Конституції, проти висловився понад 21 відсоток. Явка становила майже 68 відсотків.

Зміни до конституції ініціював у січні президент рф путін. Одна з поправок передбачає так зване обнулення президентських термінів путіна, що дасть йому змогу вчергове балотуватися і залишатися при владі до 2036 року.

Фото Espreso.TV



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.