​Суд у місті Ополє засудив до позбавлення волі двох громадян Польщі за публічні образи та погрози смертю українцю

Минулого тижня Окружний суд у місті Ополє засудив до шести місяців обмеження волі двох громадян Польщі, обвинувачених в образі з приводу національності громадянина України. Інцидент трапився у середині вересня 2019 року в одному з опольських громадських приміщень. Кшиштоф М. та Філіп В., котрі перебували там як гості, словесно образили громадянина України, погрожуючи йому при цьому смертю, повідомляє Польське радіо.


Обвинуваченні у суді не визнали своєї вини. За словами Анети Ремпальської із Окружного суду міста Ополє, суд визнав їхню вину та засудив обох підсудних до шести місяців обмеження волі у вигляді виконання громадських робіт. Обвинувачені також зобов’язані письмово вибачитися перед потерпілим.

Вирок ще не набув законної сили, а тому його можуть оскаржити.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.