​Ряшівський Фонд Pro Spe допомагає Україні - про таку підтримку попросив директор «Карітас» в Україні

Ряшівський доброчинний Фонд Pro Spe найближчим часом планує передати в Україну реабілітаційне обладнання. Як повідомив голова фонду отець Мацєй Ґєрула, про таку підтримку попросив директор «Карітас» в Україні, повідомляє Польське радіо.


«У його голосі була велика розпач, маючи на думці багато того, чого там бракує, особливо в околицях столиці. Він сказав про дві речі. Перша стосувалася COVID, а друга того, що і далі привозять солдатів з фронту, з території постійних бойових дій, що відбуваються на сході України, про що медіа вже взагалі не говорять. А вони самі як отці-капелани їздять до цих солдатів, тому добре знайомі з цією ситуацією. І тому військовим потрібне це реабілітаційне обладнання, адже часто з війни вони вертаються у поганому стані», - розповів Мацєй Ґєрула.

Обладнання вже готове. Фонд ще чекає на домовленість з українською стороною про організацію транспорту.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг в очередной раз атаковал через воздушное пространство Украину 20-ю ударными беспилотниками с территории рашистской федерации

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.