Більшість японських фірм проти проведення Олімпіади в Токіо

Більше половини з майже 13000 опитаних японських компаній виступають проти Олімпіади та Паралімпіади в Токіо, яка проводиться влітку 2021 року після однорічної відстрочки через пандемію коронавірусу, повідомила дослідницька фірма в четвер.

В онлайн-опитуванні Tokyo Shoko Research, що охоплює 12857 компаній, 27,8 відсотків заявили, що хочуть скасувати Ігри в Токіо, тоді як 25,8 відсотка заявили, що спортивну подію слід перенести знову.
Відповідно до поточного плану, Олімпіада розпочнеться 23 липня, і організатори Токійських ігор та Міжнародний олімпійський комітет домовились частково спростити захід, щоб забезпечити безпеку від коронавірусу.
Результати опитування, схоже, відображають падіння очікувань на економічну вигоду, яку принесе подія, при цьому в Японії очікується менше відвідувачів, згідно з опитуванням, проведеним 28 липня по 11 серпня 2020 року.

The Japan Times


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки произошло 104 боевых столкновения, всего враг нанес 7 ракетных, 108 авиационных ударов, более 120 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.