mogno vse

З вибірковим правосуддям шлях до ЄС Україні закритий

oun b

 
Україна знаходиться на вирішальній стадії шляху до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Але однією з досі не виконаних вимог Європейського союзу залишається реформа судової гілки влади. Це є одна з найважливіших вимог, необхідних для побудови правової держави. З половинчастим правосуддям, правосуддям, яке виконує політичні замовлення, нашій країні нема місця в європейському співтоваристві.


Президент України, який на словах підтримує лінію інтеграції в ЄС, має довести, що це не лише порожні балачки. Його обов’язок як і обов’язок інших гілок влади – провести негайну судову реформу.

Всі владні інституції повинні діяти в межах правового поля, суд не повинен бути інструментом політичного тиску, зведення рахунків і методом обслуговування приватних інтересів.

Для Європи неприпустимим є використання однієї гілки влади задля тиску на іншу. В Україні ж практика політичних репресій за допомогою суду, позбавлення мандатів народних депутатів, перерозподіл сфер впливу у бізнесі за останні роки глибоко вкоренилася.

Якщо прагнемо до Європи, якщо хочемо побудувати правове суспільство на зразок європейського, від цієї практики маємо відмовитися, викоренити її як і викоренити спокусу ряду політиків використовувати суди, правоохоронні органи, інший адміністративний ресурс в особистих цілях.

Європейська практика – це коли закон є одним для усіх без винятку чиновників. Обов’язок кожного державного службовця, не залежно від партійної приналежності чи ідеологічного переконання, служити інтересам держави та українського народу. Ніхто з чиновників не може бути понад Законом, ніхто з них не має використовувати прокуратуру, міліцію чи суд поза тими рамками, які дозволяє українське законодавство.

Тому Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає депутатів Верховної Ради, як від влади, так і від опозиції, у найкоротші терміни подати всі необхідні законопроекти, необхідні для глибинної судової реформи. ОУН(б) вимагає у Президента Віктора Януковича та від Уряду докласти зусиль для проведення цих законопроектів в парламенті й підтримати в кінцевому рахунку ті зміни в судовій гілці влади, як того вимагає від України Євросоюз.

Провід ОУН(б)Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби противник 6 разів застосовував міномети різного калібру із загальною витратою 23 міни. Найбільш напруженою була ситуація на Попаснянському напрямку

подробнее

Опрос

За кого Вы проголосуете, еси во второй тур выборов выйдут:

pp
Конфликты и законы © 2008-2018.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.