​Поляки побачили в Україні новий рай для вітрової енергетики

Ринок вітрової енергетики в Європі, один із лідерів у виробництві енергії з відновлюваних джерел, зростає дедалі більше. Після кризи на ринку відновлюваної енергії в 2016 році компанії, що працюють у цій галузі, почали розмірковувати, де могли б здійснювати прибуткові та безпечні інвестиції. У цій гонці лідирує Україна - незважаючи на те, що вона не є частиною Європейського Союзу і її не обов’язують спільні цілі ВДЕ, - повідомляє Польське радіо.


Україна проводить політику, сприятливу для інвестицій у вітроенергетику, і пропонує фіксовані, високі тарифи. Польська компанія разом із інвесторами з усієї Європи реалізує свої проекти на українському ринку.

Компанія ENEVI була створена для пошуку інвестиційних можливостей для польських інвесторів у вітроелектростанції в Україні, - наголошує голова правління ENEVI SA Марцін Оркіш.

Україна до 2025 року поставила перед собою мету досягнення зеленої енергії на рівні, який ми маємо сьогодні в Польщі. Те, до чого ми прагнемо протягом останніх 25 років, Україна хоче досягти впродовж наступних п’яти років. Це свідчить про величезну динаміку ринку та відкритість для інвесторів із Заходу. Всі тарифні ціни виражені в євро, тому немає страху перед коливаннями в національній валюті - підсумовує голова правління ENEVI SA Марцін Оркіш.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.