​Пентагон направив 4 кораблі в Середземне море для будівництва тимчасового порту в Газі

США направили чотири кораблі в Середземне море з метою надання підтримки під час створення тимчасового порту в секторі Газа для постачання гуманітарної допомоги палестинцям. Про це повідомив журналістам речник Міністерства оборони США (Пентагону) Патрік Райдер, передає інформагентство Анадолу.

За словами представника Пентагону, американські кораблі SP 4 Lames A Loux, Monterrey, Matamoros та Wilson Wharf з обладнанням та необхідними для підтримки місії матеріальними засобами на борту відпливли від берегів США вранці.

Райдер зазначив, що США потрібно близько 60 днів для створення тимчасового порту та введення його в експлуатацію.

З початком роботи порту на повну потужність щоденна доставка їжі до ексклаву може становити близько 2 мільонів порцій, додав прес-секретар Пентагону.

Раніше президент США Джо Байден розпорядився створити тимчасовий порт на території сектору Газа з метою надання гуманітарної допомоги жителям ексклаву, оскільки Ізраїль обмежив доставку сухопутними маршрутами.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.