В Києві відбулася акція «Виженемо Партію регіонів з політики копняками!»

gop1

 
12 вересня кияни мали змогу висловити своє ставлення до Партії регіонів. Як показала практика, переважна більшість молоді негативно оцінює діяльність теперішньої влади.


Організатори акції, представники ГІ «Оновлення країни» та ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», встановили в парку Шевченка манекени, одягнені в спортивні костюми з прикріпленою до них символікою Партії регіонів та зображеннями Януковича, Азарова, Табачника, Попова, Кернеса й Колесніченка. Після цього всім бажаючим перехожим було запропоновано дати копняка владі, якщо вони нею не задоволені.

«Впевнений, що більшість українців зрозуміли, що приховується під обіцянками «покращення» від цієї влади. Особливо це стосується студентів, які вже протягом довгого часу вимагають відставки міністра-українофоба Табачника, але влада не бажає чути молодь, тому ми вважаємо, що настав час викинути Партію з регіонів з української політики!», - говорить співорганізатор акції Сергій Пархоменко.

Нагадаємо, символічний початок кампанії поклав координатор ГІ «Оновлення країни» Андрій Левус, який копняком вигнав керівника фракції Партії регіонів в Тернопільській облраді Павла Федика з Народного віча в Зборові в серпні цього року.

Акції в підтримку кампанії відбулися також в Одесі, Харкові, Луганську та Запоріжжі, повідомляє прес-служба УІС.

gop4

gop2

goop3Коментарі

  +1 #1 Гость 12 сент. 2012 г., 14:02:31
Ну хоть на этом уровне дать под зад нашим властям, понятно что им сидя в своих джипах (и ментами через каждые 50 м. расчищающим трассу) абсолютно н@ср@ть на то что за акцию протеста устроило "быдло" где-то там в Киеве.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.