Кримінальну справу продавців синтетичних наркотиків скеровано до суду
- Подробиці
- Опубліковано 08.06.2012 13:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2547
Прокуратурою Шевченківського району столиці затверджено обвинувальний висновок та скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням 4 учасників злочинної групи, які упродовж 2011 року під виглядом суміші для куріння незаконно зберігали та розповсюджували на території міста психотропні наркотики (ч.3 ст. 307 КК України, ч. 2 ст. 309 КК України – незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Встановлено, що на початку 2011 року в різних районах столиці обвинувачені, один з яких вже був раніше засуджений, налагодили розгалужену мережу збуту синтетичних наркотиків. З цією метою на території житлових масивів Райдужний, Лісовий та Троєщина вказані особи взяли в оренду торговельні кіоски, розташовані на зупинках громадського транспорту, та встановили в них електронні ваги для зважування та фасування наркотиків.
Упродовж майже півроку під виглядом суміші для куріння найняті через оголошення продавці фасували та реалізовували синтетичні наркотики, отримуючи за це 10% від прибутку.
На даний час двоє із обвинувачених знаходяться під вартою. Наркотичні засоби з незаконного обігу вилучено.
Нагадуємо, постановою Кабінету міністрів України від 31.05.2010 року суміші для куріння, які містять синтетичні речовини, віднесено до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. За даними МОЗ України, зловживання ними може викликати порушення функціонування життєво важливих органів людини та глибокі психічні розлади, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

Пожежа Гостинного двору подовження ланцюга...
11 февр. 2013 г.

Прокуратура оскаржила шахрайське відчуження квартири...
19 июл. 2014 г.

Киянам повернуто 9 земельних ділянок...
5 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Пшонка перекрутив обставини закриття справи...
8 апр. 2012 г.

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.
Останні новини
14.07.2025 09:02
Збито 61 ударний БпЛА ворога14.07.2025 08:53
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі