Земельну ділянку, що належала ТОВ «Нова Україна», повернено київській громаді
- Подробиці
- Опубліковано 14.06.2012 10:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2748
Прокуратурою Деснянського району столиці до Господарського суду м. Києва заявлено позов про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді
Рішенням Київради у 2006 році землі вилучено у сільськогосподарського товариства та передано громадській організації «Стрітрейсінг» для будівництва, експлуатації та обслуговування центру автомобільного спорту. За договором оренди забудова земельної ділянки повинна була закінчитися ще у вересні 2010 року.
Утім, до цього часу земельна ділянка не забудована, відповідно за цільовим призначенням вона не використовується та шостий рік поспіль на ній ростуть бур’яни, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські землі25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі